Snowbazar.cz    Home -  "NEOPOUŠTĚJ STARÉ VĚCI PRO NOVÉ"
Změna stylu :  Modrý styl  Oranžový styl  Tmavý styl
Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Ztracené heslo
Registrace
 
Přidej nový inzerát
Kategorie
Oblíbené inzeráty


Zde můžete po přihlášení parkovat nalezené zajímavé inzeráty

"NEOPOUŠTĚJ STARÉ VĚCI PRO NOVÉ"

31.10.2012 08:28:55

To nás nabádají slova jedné písně. Je třeba ale otevřeně říci, že nejhorší, co může každou věc potkat je to, že zahálí. Takže pokud nějaké takové věci co patří na sníh máte a jsou smutné, šup s nimi sem na SNOWBAZAR. Najděte jim nového páníčka, nebo si naopak pořiďte něco přítulného a vyzkoušeného, co by se Vám na horách hodilo!

Ale teď vážně. Připravili jsme pro Vás tento internetový portál ne snad proto, že by míst, kde se dají takové věci koupit nebo prodat bylo málo, spíše naopak. Na SNOWBAZARU, podle našeho názoru, najdete uživatelsky přátelské a komfortní prostředí pro správu inzerátů. Ale to není to hlavní. Tento otevřený portál by si měl najít své partnery v mnoha zajímavých lyžařských a SNB serverech. Všimli jste si někdy, jak navštěvované či nenavštěvované a zaplněné či nezaplněné jsou více méně z povinnosti vedené rubriky BAZAR na mnoha stránkách? Právě pro ně nabízíme bezplatně možnost do systému vstoupit a své příznivce, v případě, že budou chtít něco staršího prodat nebo koupit, nasměrují s důvěrou sem. SNOWBAZAR jako správný chameleón změní pohotově barevnost a vzhled tak, aby se co nejvíce přiblížil úpravě stránek partnera, ale nabídne veškeré inzeráty, které v systému jsou, takže partner bude mít hojně zaplněný bazar a Vy jako uživatelé možnost prodávat, kupovat a administrovat své inzeráty v jednom místě, ať už jste lyžař, snowboardista, zabýváte se snowkitingem, skoky na lyžích, nebo třeba jen řešíte vybavení svých rostoucích dětí na zimní sezónu. Bazar bude i reklamoprostý, což jak doufáme se nám i do budoucna podaří udržet. Projekt totiž vznikl jako součást SNOWMANIE (viz. www.snowmania.cz ) a jediný profit z něj je upoutání pozornosti i na tuto akci. Toť vše. Přejeme Vám i nám, ať se zde daří dobře prodat i koupit vše, co za to stojí a co ještě může najít využití na sněhu.

www.draz.cz
© 2024 Tori s.r.o.  | Aktuality  | O projektu  | Portály v systému  | Pravidla bazaru  | Registrace  | Přihlášení  | Webmaster