Snowbazar.cz    Home -  O projektu
Změna stylu :  Modrý styl  Oranžový styl  Tmavý styl
Přihlášení
Jméno :
Heslo :
Ztracené heslo
Registrace
 
Přidej nový inzerát
Kategorie
Oblíbené inzeráty


Zde můžete po přihlášení parkovat nalezené zajímavé inzeráty

O projektu

Připravili jsme tento internetový portál ne snad proto, že by míst, kde se dá prodat nebo koupit zánovní lyžařské a snowboardové vybavení bylo málo, spíše naopak. Na SNOWBAZARU, podle našeho názoru, naleznete uživatelsky velmi přátelskou a komfortní správu inzerátů. Ale to není to hlavní.

Partnerství

Tento portál je otevřen partnerům z mnoha zajímavých lyžařských a SNB serverů. Všimli jste si někdy, jak navštěvované či nenavštěvované a zaplněné či nezaplněné jsou více méně z povinnosti vedené rubriky BAZAR na mnoha stránkách? Právě pro ně nabízí SNOWBAZAR bezplatně možnost do systému vstoupit a své příznivce, v případě, že budou chtít něco staršího prodat nebo koupit, nasměrují s důvěrou sem. SNOWBAZAR jako správný chameleón změní pohotově barevnost a vzhled tak, aby se co nejvíce přiblížil úpravě stránek partnera, ale nabídne veškeré inzeráty, které v systému jsou, takže partner bude mít hojně zaplněný bazar a uživatelé možnost prodávat, kupovat a administrovat své inzeráty v jednom místě, ať už jsou lyžaři, snowboardisté, skokané na lyžích, nebo třeba jen rodiče, řešící vybavení svých rostoucích dětí na zimní sezónu.

Minimum reklamy

Bazar bude i reklamoprostý, což jak doufáme, se nám i do budoucna podaří udržet. Projekt totiž vznikl jako součást SNOWMANIE (viz. www.snowmania.eu ) a jediný profit z něj je upoutání pozornosti i na tuto akci. Toť vše. Přejeme Vám i nám, ať se zde daří dobře prodat i koupit vše, co za to stojí a co ještě může najít využití na sněhu.


Jan Šafka, TORI s.r.o.

www.draz.cz
© 2024 Tori s.r.o.  | Aktuality  | O projektu  | Portály v systému  | Pravidla bazaru  | Registrace  | Přihlášení  | Webmaster